top of page

Üst Düzey Anestezi Cihazı 
Profesyonel Tip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yavrudan yaşlıya, büyük ırklardan küçük ırklara ve cinslere, yüksekten düşük keskinliğe, basitten karmaşık vakalara kadar tüm hastalar için uygun yüksek kaliteli ventilasyonlu platform tip anestezi sistemi size ventilasyon, monitörizasyon ve teknikte ihtiyacınız olan her seçeneği sunar.

Dokunmatik kontrol ekranı tasarımı, hızlı çalışma için basit kullanıcı ara yüzü sağlar.

Hızlı başlatma, kendi kendine kontrol, otomatik sızıntı testi, CO2 bypass gibi özellikleri size daha mükemmel iş akışı ve ayırt edici klinik operasyon deneyimi sağlar.

Görünümünden ve tasarımına, işletim sisteminden AGSS'ye ve yüksek sıcaklık sterilizasyonuna, son teknoloji çözümler sunar. Yüksek kapasiteli körük, tüm hastalar için kullanılabilir. Entegre solunum devresi sistemi, dahili akış sensörlerine sahiptir. Her iki taraftaki ray ve üst raf, iyi bir Hasta takip ve kullanım sağlar.

 

Dokunmatik Kontrol Ekranı Hassas ve Güvenilir Ventilasyon Yüksek Kapasiteli Ventilasyon Körüğü Opsiyonel Çift Vaporizatör Slotu Gelşimiş Apne Desteği Mükemmel Solunum Devresi Mekanik Akış Ölçerler

 

Tek elle sökülebilen CO2 Emici Haznesi Konfigüre Edilebilen Modüler Yapı Aksesuar Çekmecesi ve Geniş Masa Profesyonel Deneyim

 

 

 

 

 

Anestezi Cihazı

 

Anestezi cihazları Manuel ve Otomatik Ventilatörlü olarak çeşitlidir. 

Manuel Anestezi cihazları sadece küçük hayvanda kullanılır ve solunum manuel olarak yapılır. 

Otomatik Ventilatörlü cihazlarda ise solunum otomatiktir. Detayları kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz.

bottom of page